Rocketo

Rocketo to producent BIO karmy, przysmaków i suplementów diety. Do produkcji wykorzystuje najlepsze dostępne składniki bogate w witaminy i minerały.

Kupując karmę firmy ROCKETO zapewniasz swojemu czworonożnemu przyjacielowi:

Błyszczącą sierść i skórę.

Odpowiednio zbilansowany stosunek kwasów tłuszczowych omega. Pomaga zmniejszyć stan zapalny i zapewnić grubą, miękką, luksusową sierść, a także zapobiegać suchości i łuszczącej się skórze.

Zdrowie jelit i trawienie.

Wysoko przyswajalne biodostępne składniki odżywcze, bez wypełniaczy, skrobi i nisko węglowodanowych składników odżywczych, wszystko to przyczynia się do doskonałego zdrowia jelit i małych, dobrze uformowanych stolców.

Alergie i nietolerancje.

Producenci stosują białka organiczne i dzikie, wolne od konserwantów, dodatków lub jakichkolwiek syntetycznych składników, pomagają zmniejszyć lub nawet wyeliminować nietolerancje pokarmowe lub alergie.

Kontrola wagi.

Odpowiednia biologicznie dieta o niskiej zawartości węglowodanów i zerowej zawartości skrobi. Pomaga zresetować metabolizm psa, co pozwala na lepsze wchłanianie składników odżywczych i poprawę kontroli wagi.

Zdrowie jamy ustnej.

Zero skrobi oznacza, że ​​nie może przyklejać się do zębów i powodować tworzenia się płytki nazębnej i kamienia nazębnego. A w połączeniu z naturalnie występującymi enzymami, które pomagają chronić zęby i dziąsła.

Wyświetlanie 1–9 z 20 wyników