O nas – Luna Food

Firma Napani, a wraz z nią Luna Food, pragną budować lepszy świat, w którym ważne i szanowane jest dobro wszystkich żywych istot na naszej planecie.

Stworzyliśmy to miejsce, abyś mogła/mógł zakupić pożywienie najwyższej jakości dla Twojego psa. Zapraszam Cię poniżej do przeczytania historii Luny.

Historia Luny

Luna, mając 3 lata zachorowała, na zapalenie trzustki i reflux żołądka. Rok wcześniej zaczęły się problemy ze świądem skóry. Zalecenie weterynarza: dieta i lekarstwa być może do końca życia. Zaczęłam szukać przyczyny, skąd u młodego psa takie dolegliwości. Odpowiedź była prosta: przetworzona karma zawierająca niebezpieczne chemiczne dodatki. Żywiłam psa karmą, która zawierała tylko puste hasła marketingowe.

Priorytetem stało się właściwe żywienie psinki. Produkty firmy NAPANI  sprawiły, iż Luna jest doskonale zdrowym i szczęśliwym psiakiem, który nie przyjmuje lekarstw, za to cieszy się pysznym jedzeniem.

Chcieli byśmy Ci serdecznie podziękować, że jesteś tutaj i powiedzieć, że dokonujesz najlepszego z możliwych zakupów dla swojego czworonożnego przyjaciela.

NASZA MISJA

Naszą misją jest szerzenie informacji, iż poprawa zdrowia i jakości życia psów jest jak najbardziej możliwa dzięki dostarczaniu im pożywienia o najwyższej jakości.

NASZA WIZJA

Współpracujemy z najlepszymi, świadomymi, kochającymi zwierzęta i planetę producentami pożywienia i psich suplementów diety. Dzięki temu właściciele mają dostęp do najlepszej jakości karmy, która poprawia jakość życia naszych czworonożnych przyjaciół.