O nas – Luna Food

Firma Napani, a wraz z nią Luna Food, pragną budować lepszy świat, w którym ważne i szanowane jest dobro wszystkich żywych istot na naszej planecie.

Prywatnie, zgłębiam tajniki poszerzania świadomości, życia w uważności, tu i teraz ☺ Jestem molem książkowym, ćwiczę jogę i medytuję, dzięki czemu napływają nowe inspiracje, ale do ich realizacji muszę się jeszcze nauczyć wydłużać czas. Stworzyłam to miejsce, abyś mogła/mógł zakupić pożywienie najwyższej jakości dla Twojego psa. Zapraszam Cię poniżej do przeczytania historii Luny.

Historia Luny

Moja Luna, mając 3 lata zachorowała, na zapalenie trzustki i reflux żołądka. Rok wcześniej zaczęły się problemy ze świądem skóry. Zalecenie weterynarza: dieta i lekarstwa być może do końca życia. Zaczęłam szukać przyczyny, skąd u młodego psa takie dolegliwości. Odpowiedź była prosta: przetworzona karma zawierająca niebezpieczne chemiczne dodatki. Żywiłam psa karmą, która zawierała tylko puste hasła marketingowe.

Priorytetem stało się dla mnie właściwe żywienie mojej ukochanej psinki. Produkty firmy NAPANI  sprawiły, iż mamy doskonale zdrowego i szczęśliwego psa, który nie przyjmuje lekarstw, za to cieszy się pysznym jedzeniem.

Chciałabym Ci serdecznie podziękować, że jesteś tutaj i powiedzieć, że dokonujesz najlepszego z możliwych zakupów dla swojego czworonożnego przyjaciela.

MOJA MISJA

Moją misją jest szerzenie informacji, iż poprawa zdrowia i jakości życia psów jest jak najbardziej możliwa dzięki dostarczaniu im pożywienia o najwyższej jakości.

MOJA WIZJA

Współpracuję z najlepszymi, świadomymi, kochającymi zwierzęta i planetę producentami pożywienia i psich suplementów diety. Dzięki temu właściciele mają dostęp do najlepszej jakości karmy, która poprawia jakość życia naszych czworonożnych przyjaciół.