Napani

NAPANI to producent ekologicznej karmy, przysmaków i suplementów diety. Do produkcji wykorzystuje najlepsze dostępne składniki bogate w witaminy i minerały.

Karma NAPANI składa się z czysto naturalnych składników. Dbają o to, aby produkty były organiczne, o  wysokiej jakości składników, a także zwracają uwagę na produkcję neutralną pod względem emisji CO2. Stosowanie wyłącznie najlepszych, naturalnych i ekologicznych mięs, ziół, warzyw i owoców, pozwala sklasyfikować karmy NAPANI  do klasy Premium. 

To była pierwsza karma jaką podałam psu po postawionej diagnozie – relflux żołądka i zapalenie trzustki. Poleciła mi ją dietetyk żywienia zwierząt. Najpierw zastosowałam oczyszczanie organizmu podając psu przez krótki czas marchwiankę, która wymiotła zalegający śluz z jelit. Następnie czyste, z certyfikatem ekologicznym mięso NAPANI z owiec, do tego ugotowane warzywa i płatki owsiane. Nigdy wcześniej  pies tak chętnie nie zjadał swojego pożywienia. Nagrany film możecie obejrzeć na moich mediach społecznościowych. Wcina jedzenie, aż się jej uszy trzęsą, a gdy je przygotowuję, skacze po szafkach  z niecierpliwości. Aby odbudować i podtrzymywać prawidłowe środowisko w organizmie, stosuję Natur Moor oraz zioła i witaminy. Luna kocha to jedzenie.

Wyświetlanie 1–9 z 50 wyników