Duchowa misja psów w naszym życiu – ja w to wierzę, a Ty?
Autor Beata

18 lutego 2022

Kto powiedział, że anioły nie istnieją?

Psy są z nami od wieków i są naprawdę Aniołami na nogach! 
Co więcej, psy mają prawdziwą duchową misję dla ludzkości, indywidualną lub zbiorową.

Psy są świetnymi terapeutami emocjonalnymi i nie wahają się używać wielu przyjemnych sztuczek, aby cię uszczęśliwić. 

Rzeczywiście, kiedy czują, że „coś jest nie tak”, używają „lizania policzków” lub „trzepotania ogonem”, aby delikatnie wywołać uśmiech na Twojej twarzy.

Dlatego w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat posiadanie psa do towarzystwa w domu staje się coraz częstsze.  Twój ukochany piesek staje się wtedy nieodłącznym przyjacielem i wiernym obrońcą.

Ale za tą „wierną przyjaźnią” kryje się kilka mało znanych tajemnic:

Psy chronią energię

Nasze małe anioły na nogach są ochraniaczami energii.  Nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, pochłaniają one „negatywną” lub nieharmonijną energię z domu lub tylko z tej wokół ciebie.  Następnie rozstają się z całą tą energią w postaci wody, roślin, uścisków lub dobrego spaceru.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, poświęcą się bezinteresownie dla swojego właściciela i to właśnie można zauważyć w „nagłej” śmierci.  Dzieje się tak, gdy pies wchłania zbyt dużo tych potężnych i szkodliwych energii.

Świetnym sposobem, aby pomóc im uwolnić te energetyczne ładunki, jest okazywanie im uczuć i zabawa z nimi.  Faktycznie, okazując mu uczucie, twój pies staje się bardziej radosny i dlatego podnosi jego wibrację, co eliminuje te ładunki energetyczne (wtedy emituje większe i intensywniejsze pole elektromagnetyczne).

Za każdym razem, gdy pieścisz swojego psa, niezmiernie mu pomagasz.  Możesz także regularnie stosować terapie energetyczne, takie jak Reiki, aby zrównoważyć swoje czakry.

Ich stopień ewolucji pozwala im również na łatwe podróżowanie na płaszczyźnie astralnej, są w stanie towarzyszyć ci w twoich własnych podróżach astralnych.  Co więcej, psy znają ścieżkę znacznie lepiej niż ty, ponieważ w przeciwieństwie do ludzi psy są znacznie bardziej połączone ze źródłem niż my.

Rzeczywiście, nasz umysł w nadpobudliwości uniemożliwia nam życie w synchronizacji ze źródłem.

Psy wybierają ciebie.

Psy wybierają ciebie, a nie odwrotnie.  Co więcej, psy znają Twoją życiową misję, a ich misją jest towarzyszyć Ci i pomagać Ci w Twojej, szczególnie swoją bezwarunkową miłością, która zwiększa Twoje wibracje i szczęście.

Przyjdą do Ciebie w najmniej oczekiwany sposób i nawet gdy będziesz miał okazję „wybierać” spośród wielu innych psów, będzie miał szczególne podejście, wygląd i sympatię, które sprawią, że nie będziesz wątpić w swój wybór.

Będziesz wiedział, że dobrze wybrałeś, ale w rzeczywistości to on cię wybrał i swoją energią i wibracjami da ci znać.

Są mistrzami w wyrażaniu bezwarunkowej miłości

Psy są lojalne, codziennie uczą nas, bezwarunkowej miłości i pokory.  A prawda jest taka, że ​​w tym konkretnym punkcie bezwarunkowej miłości są naszymi nauczycielami.  Nigdy nie zapominają o radosnym powitaniu cię każdego dnia.  Nie ma znaczenia, czy widzieli Cię 5 minut temu, nadal są szczęśliwi, że są z nimi i dają Ci znać.

Krótko mówiąc, psy żądzą 🙂

Misja tych „psich aniołów” jest czasami tak szczególna, zwłaszcza w przypadkach, gdy więź miłości jest tak skrajna, że ​​po śmierci lub utracie właściciela mogą „pozwolić sobie umrzeć”, ponieważ wykonali swoją misję i swoje życie nie ma już znaczenia.

Kiedy więź między psem a człowiekiem jest bardzo silna, możliwe jest, że pies będzie Ci towarzyszył przez kilka wcieleń.  Chociaż przeciętne życie psa jest mniejsze niż życie człowieka, możliwe jest, że w tym samym wcieleniu pies zdoła dotrzeć do tego samego właściciela przy różnych okazjach w różnych ciałach.

Na przykład w dzieciństwie dorastasz ze swoim lojalnym psim przyjacielem i niestety umiera, gdy stajesz się nastolatkiem.  Później, w wieku dorosłym, ten sam „psi przyjaciel” reinkarnujesię w nowe „psie ciało” i wraca do ciebie w postaci zwierzaka, którego wybrały twoje dzieci, aby chronić i pomagać twojej rodzinie.

I czujesz to doskonale, ponieważ coś w tobie czuje, że ten pies ma coś wyjątkowego.  Zdajesz sobie sprawę, że ten pies przyjmuje gry, dziwactwa i całą masę innych szczegółów, które przypominają ci psa z twoich nastoletnich lat …

Tak… To ta sama dusza w innym ciele!  🙂

Psy są niezwykle wrażliwe na wibracje

Na poziomie indywidualnym psy zawsze będą słuchać swojego właściciela i / lub rodziny, która je „adoptowała”.  Zadba o zdrowie emocjonalne swojej adoptowanej rodziny, bez względu na to, czy jesteś smutny, potrzebujący miłości, w depresji, będzie szukał sposobu, aby wydostać Cię z tego negatywnego stanu emocjonalnego.

Czasami jego najlepszą strategią jest słynne „lizanie twarzy”.  Ruch ogona generuje również wibracje, które harmonizują otoczenie.  W ten sposób psy wysyłają oznaki miłości – wibrację powszechnie rozpoznawalną przez wszystkich, którzy jej towarzyszą.

Z tego powodu nasze małe futrzaki są również doskonałymi terapeutami na poziomie zbiorowym.  Stosuje się je w terapii grupowej w celu podniesienia morale pacjentów, szczególnie u dzieci z problemami.  Coraz więcej szpitali wykorzystuje psy do terapii emocjonalnej.

Psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi i najlepszymi towarzyszami.  Są motywujące i zabawne i potrafią tylko dawać miłość w zamian za towarzystwo, dobrą miskę z krokietami i wodą .

Źródło: https://blog.karma-yoga-shop.com/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne artykuły

Naturalna ochrona przed kleszczami

Naturalna ochrona przed kleszczami

Naturalne preparaty na kleszcze i pchły. Nie ma nic cenniejszego, niż zdrowie. Ta zasada dotyczy również naszych czworonożnych przyjaciół. Jednym z powodów, dla których psy drapią się, są chemiczne środki stosowane na skórę zwierzaka mające na celu ochronę  przed...

czytaj dalej
Chronimy środowisko

Chronimy środowisko

Recykling jest jedną z metod ochrony środowiska. Jej celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych poprzez odzyskiwanie surowców z produktów odpadowych i wykorzystywanie ich do produkcji nowych. Zasadą działania recyklingu jest maksymalizacja ponownego...

czytaj dalej
Czym są puryny?

Czym są puryny?

Puryny to związki organiczne, które organizm ludzki i psy wytwarzają do budowy nowych komórek. Są to w zasadzie całkowicie naturalne i niezbędne produkty metabolizmu komórkowego. Ale puryny są również – jako część jądra komórkowego – całkowicie naturalnymi składnikami...

czytaj dalej