Bezzbożowa

Bezzbożowa karma to dobre rozwiązanie dla psów i kotów z nietolerancją i alergią. Dieta bezzbożowa wspomaga pracę żołądka.

Posiadamy w sprzedaży produkty producentów: Napani i Rocketo.

Mokra karma z insektów dla psów. Bezzbożowe menu z owadów zawiera wysokiej jakości źródło białka. Wpisuje się to w koncepcję firmy Napani związaną ze zdrową, zrównoważoną i świadomą dietą, która jednocześnie chroni zasoby naszej planety.

Karma z insektami, to hipoalergiczna karma pełnoporcjowa, idealna również dla wrażliwych psów. Wiele psów cierpi obecnie na tak zwaną nietolerancję pokarmową. Reagują na popularne rodzaje mięsa, takie jak kurczak, indyk czy wołowina – a także na zboża, soję czy nabiał. Ale często stosowane spoiwa, wypełniacze i wzmacniacze smaku (zwłaszcza w suchej żywności) również mogą powodować te problemy.
Objawy nietolerancji pokarmowej  są wielorakie – na przykład zaczerwienienie skóry, zapalenie skóry, swędzenie, swędzenie odbytu, utrata sierści, problemy trawienne/biegunka, utrata masy ciała, problemy z uszami i/lub gruczołami odbytu. Dieta wykluczająca, która jest ograniczona do nieznanego wcześniej źródła białka, może być  doskonale przeprowadzona przy pomocy owadziego produktu Napani. Ale zawsze pamiętaj, że nic innego nie możesz podać psu – nawet jeden mały przysmak – zawierający inne źródło białka niż owadzie.
Napani świadomie powstrzymała się od używania ziemniaków i pasternaku, ponieważ niektóre psy już tutaj reagują bardzo wrażliwie. Ponadto owadzi produkt jest bezzbożowy i ubogi w węglowodany, co jest ważne na przykład w przypadku wykrycia inwazji Giardia, ponieważ dieta niskowęglowodanowa jest niezbędna do wspomagania leczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6