Dla psów

Dla psów – w kategorii tej oferujemy ekologiczną karmę, przysmaki i naturalne suplementy diety dla psów. Zarówno mięsne jak i wegańskie.

Posiadamy w sprzedaży produkty takie jak:

„MÜLLERS MUH” z BIO wołowiną, ziemniakami, gruszkami, szpinakiem i pasternakiem. To mokra, pełnowartościowa karma, zawierająca w swoim składzie tylko wysokiej jakości składniki pochodzące z BIO upraw. Aby jak najlepiej zachować naturalne witaminy i wartości odżywcze, składniki są starannie dobierane i powoli gotowane. Dzięki temu masz pewność, że Twój pies otrzymuje wszystkie potrzebne witaminy i wysokiej jakości jedzenie. Karma przeznaczona jest w szczególności dla psów, u których zdiagnozowano podwyższony poziom kwasu moczowego, kryształy w nerkach i drogach moczowych.

Jeśli szukasz pożywienia bezglutenowego, z niską zawartością puryny, które po otwarciu pięknie pachnie, że masz ochotę samemu je zjeść, to jest to karma dla Twojego psa!

Oferujemy równieżBUNTES TREIBEN”, który jest zdrowym dodatkiem do zbilansowanego mięsnego, psiego jadłospisu. To karma uzupełniająca dla psów z BIO płatkami ryżowymi, BIO suszonymi owocami i BIO warzywami. Bez dodatku cukru, bez konserwantów, wypełniaczy, wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników i syntetycznych witamin.

Poroże z jelenia dla psa przysmak.

Psy lubią żuć i skubać  KNABBEREI GEWEIH. Napani oferuje Twojemu czworonożnemu przyjacielowi jedną  z najbardziej naturalnych przekąsek na świecie!
Co roku wiosną jelenie zrzucają nakrycie głowy, które jest bogate w minerały, a  zawarte w nim substancje mogą korzystnie wpływać na strukturę kości.
Jako pyszna nagroda dla czworonożnego przyjaciela i jako wysokiej jakości uczta! Poroże z jelenia dla psa przysmak:

  • całkowicie naturalny,
  • z jelenia z Austrii,
  • tylko poroże,
  • trwały, bezzapachowy, nieklejący.

Wyświetlanie 1–9 z 73 wyników